بست چهارپیچ داربست چیست

بست چهارپیچ داربست چیست

خلاصه :به طور کلی بست داربست چهار پیچ تقریباً مشابه مدل دو پیچ است. این بست باعث اتصال لوله‌های سازه داربست به شکل تقاطعی و زاویه ۹۰ درجه به همدیگر می‌شود.

به طور کلی بست داربست چهار پیچ تقریباً مشابه مدل دو پیچ است. این بست باعث اتصال لوله‌های سازه داربست به شکل تقاطعی و زاویه ۹۰ درجه به همدیگر می‌شود. همچنین، این بست که یکی از پرکاردترین وسایل در نصب داربست است توسط داکتیل یا چدن نشکن ساخته می‌شود. اجراکننده داربست ، بست چهارپیچ را با چهار عدد پیچ ، چهار عدد واشر ، چهار عدد مهره و دو برگه به لوله داربستی متصل میکند و سازه دارست را شکل می دهد

P1095708

کاربرد بست چهارپیچ فولادبست برای پروژه هایی که زاویه آنها 90 درجه است استفاده می شود.

در این نوع بست ها امکان چرخ و تغییر زاویه وجود ندارد و لوله ها تنها در زاویه ۹۰ درجه به یکدیگر متصل می‌شوند. اجزای تشکیل‌دهنده بست چهارپیچ داربست شامل ۲ عدد برگه، ۱ عدد کنده، ۴ عدد پیچ، ۴ عدد مهره و ۴ عدد واشر است.

کاربرد بست ۴ پیچ داربست

همانطور که گفتیم بست های ۴ پیچ فولادبست پرطرفدار ترین نوع بست میباشد. بست داربست چهارپیچ کاربرد‌های گوناگونی در صنعت عمران و ساخت و ساز در دنیا دارد و نیاز های تمام افراد را در ایجاد سازه های غیر ثابت رفع می‌کند و برای تمام پروژه هایی که زاویه آنها ۹۰درجه است مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شما با کمک این محصول میتوانید انواع سازه ها اعم از راهرو، راه پله، دیوار متحرک، نردبان، چهارپایه های صنعتی و…. را ایجاد کنید، اما بیشترین کاربرد بست چهار پیچ داربست ایجاد سازه داربست فلزی برای دسترسی هرچه بهتر به نمای ساختمان و سازه ها از یک طبقه تا برج ها آسمان خراش ها می‌باشد.

مراحل تولید بست چهار پیچ داربست

  • ریخته گری کردن قطعات برگ و کنده
  • خرد و جداسازی قطعات
  • ماشین کاری قطعات
  • شات کردن قطعات
  • کنترل کیفی قطعات و پلیسه گیری
  • مونتاژ
  • کنترل کیفیت محصول مونتاژ شده
  • بسته بندی
i167

بست چهارپیچ فولادبست ایرانیان تعداد آن در هر کیسه 20 عدد و وزن هرکیسه 31 کیلوگرم می باشد.

بست  فولادبست ایرانیان دارای آرم استاندارد ملی استاندارد رده B و نام حک شده حیاتی دارای آرم ف ب و شماره ثبت 127013 میباشد.

بست های فولادبست ایرانیان دارای نشان ملی بست استاندارد ملی و همچنین ضمانت نامه معتبر می باشد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در شرکت فولادبست ایرانیان تماس حاصل نمایید.

محصولات پر فروش

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب خواندنی