مقالات

اخبار و مقالات

بست داربست

مراحل ساخت بست داربست

هنگامی که صحبت از داربست به میان می‌آید، منظور ما مجموعه‌ای از قطعات فلزی یا چوبی است که پس از اتصال با یکدیگر، امکان دسترسی به بخش‌های مرتفع ساختمان و حفظ ایمنی کارگران را ایجاد می‌کند. این سازه شامل لوله‌های داربست، اتصال، بست و مغزی داربست می‌شود. مراحل ساخت بست داربست یکی از مهمترین عوامل کیفیت آن است.

بست چهار پیچ

انواع کاربردهای بست چهار پیچ

بست های ۴ پیچ پرطرفدار ترین نوع بست در جهان میباشد. بست داربست چهارپیچ شرکت فولاد بست کاربرد‌های گوناگونی در صنعت عمران و ساخت و ساز در دنیا دارد و نیاز های اکثر صنایع را در ایجاد سازه های غیر ثابت برطرف می‌کند و برای تمام پروژه هایی که زاویه آنها ۹۰درجه است مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع بست داربست

بهترین برند بست داربست

وقتی صحبت از بست داربست به میان می آید اولین چیزی که به ذهنمان میرسد و اهمیت بالایی دارد بحث ایمنی و استحکام داربست است ، که مستقیما با جنس بست مورد استفاده و پروسه تولید آن در ارتباط است.به جرعت میتوان گفت که بست

انواع بست داربست

اجزای مختلف تشکیل دهنده داربست

همان طور که میدانید برای تمامی ساخت و ساز ها چه پروژه های کوچک و چه بزرگ از داربست فلزی استفاه می شود.با وجود اینکه داربست ‌ها در انواع مختلفی وجود دارند اما می ‌توان گفت که تقریبا اجزای تشکیل دهنده آن ها باهم مشترک است و شاید در مواردی کم و زیاد شود .شرکت فولاد بست ایرانیان با تولید لوله و بست های استاندارد داربست از بهترین مواد میزبان شما در انواع پروژه های ساخت و ساز خواهد بود.

پروسه تولید

چدن نشکن یا داکتیل چیست؟

چدن محصولی است از مجموعه آلیاژها، که پایه آهنی دارد. محصولی که در آن درصدهای متفاوتی از عناصر مختلف در ترکیب با هم آلیاژ چدن را تشکیل داده اند. در گذشته بشر توانایی ذوب سنگ آهن را نداشت؛ اما کم کم متوجه شدند که با

انواع بست داربست

داربست چیست؟

در مراحل اولیه ساخت یک بنا یا ساختمان، از سازه‌ای به نام داربست استفاده می‌شود. اما این داربست چیست و به چه منظور از آن استفاده می شود؟ انواع مختلف داربست کدامند؟ در این مقاله می خواهیم به این سوالات پاسخ دهیم. با فولاد بست همراه باشید.

دسته بندی مطالب

ویدیو ها

مقالات روز

گالری عکس

مصاحبه ها

اخبار و رویداد ها

همایش ها و نمایشگاه ها