لوله داربست

لوله داربست

خلاصه :لوله داربستی یکی از انواع لوله‌های فلزی است که بر خلاف سایر انواع این محصولات، معمولاً برای انتقال مایعات و گازها به کار گرفته نمی‌شود؛ کاربرد اصلی این محصول، در ساخت چندین مدل سازهٔ فلزی است که با نام “داربست” شناخته می‌شوند

داربست‌ها جزو آن دسته از سازه‌های فلزی صنعتی هستند که احتمالاً در هر خیابانی یکی از آن‌ها قرار دارد. لوله داربستی یکی از انواع لوله‌های فلزی است که بر خلاف سایر انواع این محصولات، معمولاً برای انتقال مایعات و گازها به کار گرفته نمی‌شود؛ کاربرد اصلی این محصول، در ساخت چندین مدل سازهٔ فلزی است که با نام “داربست” شناخته می‌شوند و به شکل اختصاصی برای دسترسی به آن دسته از موقعیت‌های ساختمان به کار می‌روند که کاملاً دور از دسترس هستند. انواع داربست ساختمانی یکی از محصولات فولادی نورد گرم به‌حساب می‌آید چراکه با استفاده از ورق‌های سیاه ساخته می‌شود؛ البته علاوه بر این، ویژگی‌های فنی و مکانیکی این محصول نیز تابعی از ورق‌های نورد گرم است. برای آنکه آشنایی بیشتری با لوله‌های مختص داربست پیدا کنیم، در ادامه به توضیح مشخصات و کاربرد های لوله داربست فولاد بست میپردازیم.

tube 5

داربست های ساختمانی سازه هایی فلزی هستند که برای دسترسی آسان به نقاط سخت ساختمان در زمان ساخت و ساز و یا تعمیرات سازه استفاده می شود. داربست ها به صورت معمول و استاندارد از لوله های ۶-۳ متری از جنس فلز تولید می شوند . این لوله ها که به نام لوله داربستی شناخته می شوند در دو نوع سبک و سنگین و برای تحمل وزنی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

سایز استاندارد این محصول دارای قطر خارجی ۴۸٫۳ میلی متر و ضخامت دیواره ۳٫۲ میلی متر و طول ۶ متر می باشد. سازه کلی داربست از متصل شدن لوله های داربستی تولید می شود. این لوله ها به وسیله بست های مختلف داربست به هم متصل می شوند.

لوله های داربستی تنها کاربرد صنعتی دارند و در صنایع و سازه های مختلف استفاده می شوند. متداول ترین سایز لوله داربست ۱۱٫۲ اینچ یا همان نمره ۵ می باشد. که توسط شرکت فولاد بست ایرانیان تولید و عرضه می شود.

Scaffolding pipe

فولاد بست ،اولین و بهترین تولید کننده لوله داربست و بست داربست، تمام اجزای مورد نیاز سازه داربست را با کیفیت بالا و به طور اختصاصی تولید می کند. برای کسب تجربه و رسیدن به سازه ای مقاوم، هیچ چیز بهتر از تجربه عملی نیست. همچنین برای خرید انواع بست داربست و متعلقات شرکت فولادبست به صفحه فروشگاه مراجعه نمایید. یکی از مهم ترین مزیت های مجموعه فولاد بست نسبت به سایر رقبا، تولید لوله و بست داربست به صوت انبوه و اختصاصی می باشد. فولاد بست با بیش از 18 سال تجربه و فعالیت ارزنده در زمینه لوله، بست و اتصالات (رابط) داربستی موفق بوده است که مجموعه ای از مطلوب ترین، با کیفیت ترین و بهترین کالاها و اجناس را فراهم نموده و با ذخیره مناسبی از کالا همواره آماده ارائه خدمت رسانی بهتر به شما عزیزان باشد. همین امر باعث شده که مشتریان عزیز بتوانند خرید بدون واسطه انواع لوله و بست داربستی و تمامی مواردی که برای داربست نیاز دارند را از مجموعه فولاد بست با بهترین کیفیت و ضمانت قیمت تهیه نمایند.

محصولات پر فروش

مطالب خواندنی