قیمت بست چهارپیچ

قیمت بست چهارپیچ

خلاصه :از میان انواع بست داربستی، بست داربست چهار پیچ فولاد بست بیشترین کاربرد را در ساختمان سازی ، صنعت و برای داربست بندی دارد. این نوع بست بسیار محکم و با دوام است که لوله های متصل شده را بسیار محکم بهم متصل می کند.

از میان انواع بست داربستی، بست داربست چهار پیچ فولاد بست بیشترین کاربرد را در ساختمان سازی ، صنعت و برای داربست بندی دارد. این نوع بست بسیار محکم و با دوام است که لوله های متصل شده را بسیار محکم بهم متصل می کند. از این رو استفاده از بست چهار پیچ بر روی داربست ها ایمنی افراد را تا حد زیادی بالا می برد . بست چهارپیچ شرکت فولاد بست ایرانیان در مقایسه با بست های دیگر فروش و مصرف بیشتری دارد و همچنین نسبت به بست دو پیچ بسیار کاربردی تر می‌باشد.

16 edited e1715766802662

در این نوع بست ها امکان چرخ و تغییر زاویه وجود ندارد و لوله ها تنها در زاویه ۹۰ درجه به یکدیگر متصل می‌شوند. اجزای تشکیل‌دهنده بست چهارپیچ داربست فولاد بست شامل ۲ عدد برگه، ۱ عدد کنده، ۴ عدد پیچ، ۴ عدد مهره و ۴ عدد واشر است.

  • بست چهار ییچ فولاد بست: این مدل بست دارای نشان ملی استاندارد ،آرم ISO 9001 و همچنین ضمانت نامه معتبر می باشد، این بست دارای آرم شرکت فولاد بست ،اولین و بزرگترین تولید کننده انواع بست های داربست است .بست چهار پیچ تولید شده در مجموعه فولاد بست ایرانیان از نوع درجه ۱ کیفی ، با آرم فولاد بست است که وزن آن 1600 گرم می باشد.همچنین روی کنده این بست آرم حیاتی حک شده است.
  • نشان استاندارد ملی : تمامی تولیدات بست های این شرکت با استاندارد ملی و استاندارد جهانی مطابقت دارد .
  • آلیاژ مورد استفاده : در بست ۴ پیچ فولاد بست از فولاد چدن داکتیل نشکن و مقاوم سازی شده استفاده شده است. از این رو به شما این اطمینان خاطر را می‌دهیم تا در تمامی پروژه ها از بست داربست چهار پیچ فولاد بست با خیالی آسوده استفاده نمایید. چرا که این محصول از تمامی تست ها آزمایش های خود سربلند و پیروز بیرون آمده و با افتخار مورد استفاده زیاد از مهندسین مطرح کشور و خارج کشور میباشد.
  • قیمت: قیمت بست چهار پیچ فولاد بست هم اکنون در خرداد ماه سال 1403 برای مشتریان عزیر 143000 تومان است.

فولاد بست ،اولین و بهترین تولید کننده لوله داربست و بست داربست، تمام اجزای مورد نیاز سازه داربست را با کیفیت بالا و به طور اختصاصی تولید می کند. برای کسب تجربه و رسیدن به سازه ای مقاوم، هیچ چیز بهتر از تجربه عملی نیست. همچنین برای خرید انواع بست داربست و متعلقات شرکت فولادبست به صفحه فروشگاه مراجعه نمایید. یکی از مهم ترین مزیت های مجموعه فولاد بست نسبت به سایر رقبا، تولید لوله و بست داربست به صوت انبوه و اختصاصی می باشد. فولاد بست با بیش از 18 سال تجربه و فعالیت ارزنده در زمینه لوله، بست و اتصالات (رابط) داربستی موفق بوده است که مجموعه ای از مطلوب ترین، با کیفیت ترین و بهترین کالاها و اجناس را فراهم نموده و با ذخیره مناسبی از کالا همواره آماده ارائه خدمت رسانی بهتر به شما عزیزان باشد. همین امر باعث شده که مشتریان عزیز بتوانند خرید بدون واسطه انواع لوله و بست داربستی و تمامی مواردی که برای داربست نیاز دارند را از مجموعه فولاد بست با بهترین کیفیت و ضمانت قیمت تهیه نمایند.

محصولات پر فروش

مطالب خواندنی