بست تیرآهنی داربست

بست تیرآهنی داربست

خلاصه :بست اچ داربست یا بست تیرآهنی داربست چون از لحاظ شکل ظاهری شبیه به حرف اچ لاتین می باشد به این نام خوانده می شود. بست ایرآهنی از یک طرف به لوله داربست و از طرف دیگر به تیر آهن اتصال پیدا می کند ، و به همین دلیل آن را با عنوان بست آهنگیر نیز می شناسند.

بست اچ داربست یا بست تیرآهنی داربست چون از لحاظ شکل ظاهری شبیه به حرف اچ لاتین می باشد به این نام خوانده می شود. بست ایرآهنی از یک طرف به لوله داربست و از طرف دیگر به تیر آهن نصب می گردد، و به همین دلیل آن را با عنوان بست آهنگیر نیز می شناسند.

وظیفه اصلی بست H داربست وصل کردن لوله های داربست به یکدیگر می باشد. یک طرف بست اچ حالت هلالی و گرد است که لوله را نگه می دارد و طرف دیگر آن که دارای پیچ بلند و قطور است، قسمت قوطی را نگه می دارد.

10 1

جنس بست اچ مانند بست چهار پیچ و بست گردان از چدن نشکن می باشد. اگر بست آهنگیر تحت لغزش قرار گیرد، توان تحمل گشتاوری در حدود 54 نیوتن متر را دارد و باری در حدود 6.25 KN را تحمل می‌کند.
بنابراین توصیه می شود هرگاه ضرورت دارد داربست های برپا شده را به تکیه گاه محکمی متصل کنید بست های اچ یا بست های آهنگیر را مورد استفاده قرار دهید.
وزن بست H یا بست تیرآهنی معادل 1500 گرم است و جنس مواد اولیه آن از نوع چدن داکتیل نشکن درجه ۱ می باشد. و در بسته های ۲۰ عددی عرضه می باشد.

فولاد بست ،اولین و بهترین تولید کننده لوله داربست و بست داربست، تمام اجزای مورد نیاز سازه داربست را با کیفیت بالا و به طور اختصاصی تولید می کند. برای کسب تجربه و رسیدن به سازه ای مقاوم، هیچ چیز بهتر از تجربه عملی نیست. همچنین برای خرید انواع بست داربست و متعلقات شرکت فولادبست به صفحه فروشگاه مراجعه نمایید. یکی از مهم ترین مزیت های مجموعه فولاد بست نسبت به سایر رقبا، تولید لوله و بست داربست به صوت انبوه و اختصاصی می باشد. فولاد بست با بیش از 18 سال تجربه و فعالیت ارزنده در زمینه لوله، بست و اتصالات (رابط) داربستی موفق بوده است که مجموعه ای از مطلوب ترین، با کیفیت ترین و بهترین کالاها و اجناس را فراهم نموده و با ذخیره مناسبی از کالا همواره آماده ارائه خدمت رسانی بهتر به شما عزیزان باشد. همین امر باعث شده که مشتریان عزیز بتوانند خرید بدون واسطه انواع لوله و بست داربستی و تمامی مواردی که برای داربست نیاز دارند را از مجموعه فولاد بست با بهترین کیفیت و ضمانت قیمت تهیه نمایند.

محصولات پر فروش

بست آهنگیر

مطالب خواندنی